Staráme sa o našich ľudí,
o komunitu
i životné prostredie.

Staráme sa o našich ľudí

V starostlivosti o ľudí začíname už pod vlastnou strechou. Zamestnanci našej spoločnosti bez ohľadu na pozíciu, na ktorej pracujú majú prístup k zaujímavým benefitom ako flexibilný pracovný čas, práca z domu, finančný benefitný system KAFETÉRIA a iné. Okrem priamych osobných benefitov nám nie je ľahostajný ani kariérny rast našich ľudí. Ročne tak spracujeme viac ako 10 000 tréningových požiadaviek.

Staráme sa o komunitu

Dobrovoľníctvo, granty a štipendiá Nadačného fondu T-Systems Slovakia, finančné dary, zbierky či pomoc v podobe technického zariadenia. To všetko má u nás dlhú tradíciu.

Chcem sa zapojiť

Uvedomujeme si, že za úspech, ktorý dosahujeme denno-denne vďačíme ľuďom v regióne. Svoj dlh spoločnosti sa preto snažíme splatiť každý deň. Viac ako 200 našich zamestnancov sa ročne vo svojom voľnom case zapojí do dobrovoľníckych aktivít. Od vzdelávania seniorov, cez maľovanie plotov až po zabezpečenie novej internetovej infraštruktúry v Detskej fakultnej nemocnici v Košiciach. Vďaka dobrej vôli našich zamestnancov a Nadačnému fondu T-Systems, ktorý spracuje Karpatská nadácia sa snažíme pomáhať všetkým, ktorí to potrebujú.

Staráme sa o životné prostredie

Separovanie odpadu, šetrenie elektrickej energie či vody. To je súčasťou nášho každodenného pracovného dňa.

Chcem sa zapojiť

V našej spoločnosti sa snažíme zdokonaľovať v oblasti ochrany a udržateľnosti životného prostredia. Preto máme zavedený systém environmentálneho manažérstva, čím podporujeme aktivity v súlade so stratégiou spoločenskej zodpovednosti skupiny Deutsche Telecom AG.

AjTy Senior kurzy

Špeciálny projekt pre seniorov. Zdarma kurz základných PC zručností. O najbližšom kurze vás budeme informovať aj prostredníctvom našej webovej stránky.

Chcem sa zapojiť

Napíšte nám, prečo by sme vás mali podporiť

Finančné dary, zbierky alebo podpora dobrovoľníckych aktivít