Práca v T-Systems

Vyhľadať pracovnú ponuku

Chcete si nájsť prácu?

Začnite tu

U nás má príležitosť každý! Spolu viac ako 200 rôznych otvorených pracovných pozícií. Viacero oblastí, odlišná miera kompetencií a zodpovednosti. Vždy v kontakte s najmodernejšími technológiami, metódami a postupmi. Na každej pozícii získavate mnoho možností pre kariérny a osobnostný rast.

Technické IT/ICT pozície

Chcete sa podieľať na správe IT infraštruktúry najvačších automobiliek sveta či chrániť cloud pred digitálnymi útokmi? Pozície IT administrátor, IT engineer, IT konzultant, architekt, developer a mnoho ďalších.

Pozrite si voľné miesta

Procesné pozície

Chcete pracovať v IT prostredí ale necítite sa na technika? Ak rozumiete procesom a kvalite, určite si nájdete spomedzi otvorených pozícií tú správnu pre seba!

Pozrite si voľné miesta

Projektové pozície

Radi koordinujete zdroje? Máte skúsenosť s vedením projektov? Projektové pozície by mohli osloviť práve Vás!

Pozrite si voľné miesta

Ostatné pozície

Aj u nás nájdu svoje uplatnenie špecialisti z oblasti ľudských zdrojov, financií, komunikácie a marketingu.

Pozrite si voľné miesta

Preskúmajte ďalšie možnosti
svojho uplatnenia

Vyberte si pracovnú pozíciu

Spoznajte miesto, kde ľudia a firmy rastú

Z "malých" sa u nás stávajú "veľkí",
"veľkých" meníme na najväčších.

Naštartujte aj vy svoj osobnostný rast. Nájdite si svoje miesto.Začnite tu

Pripravte sa na úspešný pohovor

Príprava na pohovor tvorí 80 % úspechu.

"Zistite si čo najviac informácií o pozícii, o ktorú sa uchádzate a pripravte si relevantnú prezentáciu svojich zručností a pracovných skúseností, ktoré súvisia s požiadavkami na danú pozíciu. Nezabudnite si naštudovať portfólio spoločnosti. Nebojte sa opýtať aj svojich známych!"

Alena Ronďošová - Head of HR Business Partner

"Pozrite si web T-Systems. Slovenský aj nemecký. Pozrite si náš facebook a staňte sa našim fanúšikom. Prídete ešte len na pohovor, no budete sa už cítiť súčasťou tímu. Tak som to cítil aj ja."

Michal Hollý - Service delivery manager

Pracovné benefity.
Slovné spojenie, ktoré si zamilujete!

Práca z domu

Pracujete radšej z vlastnej obývačky ako z kancelárie? Premeňte svoje sny na skutočnosť. Práca z domu môze byť samozrejmosťou aj pre Vás . Pridajte sa k nám.

Flexibilný pracovný čas

V T-Systems Slovakia sa do práce chodí pokojne a s úsmevom, lebo rozumieme Vašim potrebám.

Vzdelávanie

Objavte v sebe nové obzory počas školení zameraných na rôzne technológie. Vzdelávajte sa od najlepších. Vzdelávanie a rozvoj rôznymi metódami a prostriedkami na Vás čaká iba u nás.

Jazykové školenia

Koľko jazykov viete, toľkokrát ste človekom. Prácou v medzinárodnej spoločnosti si aj s podporou najlepších lektorov vycibríte svoje jazykové schopnosti. Posúvajte svoje jazykové hranice. Spíkujte, Šprechujte. ..., pomáhame Vám sa zdokonaľovať!

Firemné eventy

Zažite neopakovateľnú atmosféru podujatí, ktoré sa stávajú legendárnymi. V T-Systems Slovakia okúsite tímového ducha na vlastnej koži. Humor, tanec a radosť ľudí, ktorí majú magentu v krvi.

Benefitný systém "Cafetéria"

Podporujeme work-life balance všetkých zamestnancov. Nadštandardný benefitový system - je na Vás, či Vám prispejeme na dovolenku, zdravie, šport, kultúru alebo vzdelanie.

Možnosť rastu

Kariérne rásť nie je jednoduhšie nikde ako u nás! V medzinárodne pôsobiacej spoločnosti ponúkajúcej služby po celom svete si nájde miesto každý! Urobte si zo svojej práce hobby. Posúvajte sa vyššie a robte veci, v ktorých ste dobrý. Pocíťte, aké je to byť s najlepšími.

Nájdite si aj vy prácu plnú benefitov.
Vstúpte do sveta T-Systems!

Vyberte si oblasť, ktorá je pre vás najvhodnejšia.

Pozrieť voľné pozície