Blog

Leto plné zábavy s T-Systems

image_pdfimage_print

Letné prázdniny sa oficiálne skončili a iba o pár dní začne ďalší školský rok. Niektorí z nás boli na svojej zaslúženej dovolenke, iní ostali a pracovali plné dva mesiace. Tí z nás, ktorí sú už rodičmi, sú v tomto období každoročne konfrontovaní otázkou: Akú zábavu nájdem pre svoje deti toto leto?

Ako každý rok, T-Systems sa snaží pomôcť našim kolegom – rodičom, s našou vlastnou alternatívou. Vďaka košickej Tramtárii prinášame pre „magentové deti” pár týždňov kempov a zábavy v nich. „Keďže čas prázdnin je veľmi dlhý a dovolenky je pomenej, najmä viacpočetné rodiny musia mnohokrát čarovať, ako vyplniť deťom tie dva mesiace. T-systems tábor mne osobne, teda  skôr mojim deťom, pomohol zvládnuť jeden týždeň z leta, kedy bolo o nich dobre postarané,” hovorí náš kolega, ktorého deti sa táborov zúčastnili už v minulosti.

Tento rok sme navýšili počet táborov a taktiež aj vylepšili ich program. Pre menšie deti (4-6 rokov) boli dokopy pripravené 4 škôlky. Staršie deti (7-14 rokov) mali tiež celkom pekný výber na trávenie svojho voľného času.

Prvý letný tabor mal názov Hollywood. Program sa zameral na prípravu malej filmovej produkcie. Deti mali možnosť vidieť čo všetko je potrebné na úspešné dokončenie tejto formy umenia. Druhý tabor bol mixom rôznych výletov a atrakcií v okolí Košíc – niektorých pomerne známych, ale niektoré boli pre deti prekvapením, keďže ich navštívili po prvvýkrát. Posledný bol istým spôsobom aj “prvý”, keďže mali deti historicky prvýkrát počas našich táborov stráviť noc v košickej ZOO. Deti mali nielen

možnosť prespať na nezvyčajnom mieste, ale okrem iného zažili aj komentované kŕmenie zvieratiek.

„Obe moje deti, syn aj dcéra, boli v tábore už druhý rok po sebe a nevedia si to vynachváliť. Program je zakaždým rôznorodý. Saynovi sa pášila hlavne tvorba scenárov v tábore Hollywood a dcérka si chválila výlet do ZOO a ihrisko. Nabudúci rok si to určite zopakujeme!” hovorí Marieta, ktorej deti sa zúčastnili prvého turnusu letných táborov v tomto roku.

V závere môžeme povedať, že toto leto bolo plné zážitkov. Nielen pre nás v T-Systems, ale dúfame, že aj pre deti, ktoré sa zúčastnili našich letných táborov. Veríme, že máme pred sebou ešte veľa rokov s týmto skvelým benefitom!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *