SMART Systems: Moderné technologické riešenia pre zdravý interiér

Túžite mať domov bez alergénov? Príjemne vyvetrané, aj keď ste práve preč? Priestory, v ktorých v lete nebude teplejšie ako vonku? Pomôžu vám odborne navrhnuté a precízne nainštalované smart technologické riešenia.

Moderné technológie, akými sú centrálny vysávač, rekuperácia alebo klimatizácia zvyšujú kvalitu ovzdušia každého bývania. Ideálny čas na ich montáž je pri stavbe alebo rekonštrukcii, do hotového interiéru prebieha inštalácia pomocou špeciálnych líšt.

Návrh na mieru, kvalitné spotrebiče aj odbornú montáž pre vás zabezpečia odborníci z nitrianskej spoločnosti SMART Systems. Kompletné portfólio produktov a služieb nájdete na www.smartsystems.sk.

Centrálny vysávač zjednoduší upratovanie

Už žiadne dlhé káble alebo večne plné vrecká vo vysávači. Centrálny vysávač s tichou prevádzkou urýchli a zefektívni upratovanie vo firme i v domácnosti. Zvládne odstrániť aj drobné prachové častice. Tie pri vysávaní nevíria v ovzduší, čo obzvlášť ocenia alergici.

Na trhu nájdete mnoho typov centrálnych vysávačov. Pri výbere odporúčame obrátiť sa na odborníkov, ktorí majú za sebou desiatky úspešných realizácií.

Ste z Nitry alebo okolia? Pre návrh centrálneho vysávača na mieru a cenovú kalkuláciu kontaktujte skúsených technikov zo SMART Systems.

Moderné klimatizácie – viac ako len chladenie

Keď sa povie klimatizácia, väčšina ľudí si predstaví príjemne vychladený interiér. Viete, že dnes klimatizácie ponúkajú oveľa viac funkcií ako len chladenie? Vybrať si môžete napríklad modely s vysoko účinnou filtráciou, jonizérom či plazmovou sterilizáciou.

Klimatizácie s tepelným čerpadlom je možné mimo vykurovacej sezóny alebo počas chladných dní využiť na kúrenie. Báť sa nemusíte ani spotreby energie – moderné klimatizačné jednotky sú dostupné v tých najlepších energetických triedach.

Moderné invertorové jednotky spotrebujú v porovnaní s klasickými klimatizačnými jednotkami až o polovicu menej energie.

Nezabudnite na profesionálnu montáž! Závisí od nej životnosť klímy aj centrálneho vysávača

Prvá polovica úspechu je výber zariadenia, druhá návrh a precízne prevedená montáž. Odborná inštalácia znižuje prevádzkové náklady a pri pravidelnom servise zaručí dlhú životnosť centrálneho vysávača aj klimatizačných jednotiek.

Máte záujem o komplexné technologické riešenie pre zdravú domácnosť alebo firmu? Kontaktujte profesionálov zo SMART Systems ešte dnes.