3 reprezentatívne priestory pre vašu firmu

Prestížne kancelárie nájdete na luxusných adresách historického centra Bratislavy.

Chcete splniť požiadavky najnáročnejšej klientely, zároveň jasne definovať vážnosť a dôveryhodnosť vašej firmy? Jasnou voľbou na prenajatie kancelárskych priestorov je dobrá adresa v centre hlavného mesta.

Kancelárie AB Laurinská 1

Na Laurinskej ulici, v minulosti stála brána mestského opevnenia s vežou. Dnes na jej pôvodnom mieste je na lanách zavesená mreža, ktorá symbolizuje bývalú mestskú hradbu. Prechodom pod ňu vstupujete do pešej zóny, kde sa bez problémov, doslova len pár metrov od Kamenného námestia, dostanete k historickej budove, ktorá spĺňa najvyššie štandardy pre vaše podnikanie – AB Laurinská 1.

Päť nadzemných podlaží, historický vzhľad objektu, kancelárske priestory na najvyššej úrovni, s výmerou od 100 po 2 962 metrov štvorcových, verejné parkovisko v blízkosti ako aj všetky služby a blízka dostupnosť MHD pre zamestnancov, robia z týchto priestorov exkluzívne miesto pre biznis.

Gorkého 4 offices

Dokonale zrekonštruovaná budova, ktorá získala ocenenie CIJ Awards Slovakia v kategórii najlepšia komerčná obnova v roku 2019 s energiou a architektúrou minulých čias, púta z ďaleka pozornosť svojou eleganciou a bohatou výzdobou fasády. Za jej zovňajškom nájdete reprezentatívne priestory vybavené najmodernejšou technológiou. Nádherný interiér kancelárií od 200 do 2 500 metrov štvorcových je zároveň moderný, poskytuje maximálny komfort s výbornou dostupnosťou pre náročného klienta ako aj pre zamestnancov.

Projekt Gorkého 4 offices sa nachádza v absolútnom centre Bratislavy v dobrej spoločnosti – Slovenského národného divadla, Paláca Motešických, niekdajšej Zemskej banky a ďalších historických budov. Gorkého 4 je jednoznačne jednou z najlukratívnejších adries na vaše prestížne podnikanie.

AB Klemensová 2

Kompletnou rekonštrukciou prešla aj administratívna budova v Starom Meste AB Klemensová 2. Štyri nadzemné podlažia v historickej budove ponúkajú flexibilné kancelárie od 100 do 1 600 metrov štvorcových, výbornú dostupnosť k MHD ako aj k službám. Objekt má navyše k dispozícii parkovacie miesta v podzemných garážach na Dunajskej 15 a Dunajskej 50.
Na ulici pomenovanej po známom slovenskom maliarovi, sochárovi a prírodovedcovi J.B.Klemensovi sa nachádzajú budovy označené za národné kultúrne pamiatky. Okrem vášho luxusného priestoru pre podnikanie tu nájdete budovy postavené v secesnom štýle, funkcionalizme či kubizme. Ide jednoducho o dobrú adresu overenú časom.

Trend naznačuje, že dopyt po kancelárskych priestoroch za ostatné roky narastá a to najmä v mestách. Očakáva sa, že sa nezmení najbližších desať rokov. Mať sídlo priamo v historickej časti, chránenej od hluku áut, smogu a iných negatívnych elementov, podporujúce kreativitu, uľahčujúcu kooperáciu je najlepšou voľbou pre náročného, nadčasového zamestnávateľa.