Spotifiy Wrapped 2021

Chcete sa dozvedieť akou hudbou ste žili počas celého roku a aká je vaša “audio aura“ ? Zdieľajte a bavte sa aj na sociálnych sieťach so svojimi priateľmi. 

Každoročná personalizovaná rekapitulácia vášho hudobného vkusu Spotify wrapped  namieša filmový soundtrack k vášmu roku. Odhalí aj vaše najlepšie skladby, interpretov, žánre a ďalšie z roku 2021.

Spotify Wrapped 2021 využíva Vaše osobné údaje a rekapituluje váš hudobný vkus za tento rok.

TOHTOROČNÝ WRAPPED OBSAHUJE NOVÉ FUNKCIE:

 • veštenie vašej „zvukovej aury“. Spotify zaradilo Audio Auru, aby vizualizovala vaše dve najlepšie hudobné nálady roka
 •  hranie dvoch hier “ pravda a lož“ s vašimi trendmi na rok 2021 – je to interaktívna hra , ktorá zobrazuje tri fakty o vašom tohtoročnom počúvaní. Hádajte, ktorý z nich je falošný.
 •  stanete sa hrdinom Vášho vlastného filmového soundtracku – Spotify vymyslelo skladby, ktoré sa hodia k vašim ďalším filmovým momentom.
 • 2021 Wrapped Blend – pripojenie k funkcii zoznamu skladieb Blend Spotify, ktorá bola spustená začiatkom tohto roka, porovnáva, ako sa vaše top hudobné trendy na rok 2021 zhodovali s trendmi vašich priateľov.
 • ako obvykle  – dozviete sa mená vašich vlastných najlepších interpretov, žánrov, piesní a podcastov plus celkový počet minút počúvaných na Spotify

Wrapped je jednou z najobľúbenejších funkcií prispôsobenia Spotify, ako aj jednou z najväčších marketingových kampaní tohto roka. Samotná Spotify je podľa počtu používateľov najväčšou streamovacou hudobnou službou na svete. 

PROBLÉMY S PRÍSTUPOM

Ľudia hlásili problémy s prístupom k funkcii Wrapped počas celého dňa spustenia. Približne hodinu po spustení Wrapped boli tri najpopulárnejšie vyhľadávacie dopyty Google súvisiace so službou Spotify :

 • „Spotify Wrapped niečo sa pokazilo“,
 •  „Spotify Wrapped nefunguje“ 
 • „Spotify Wrapped sa nenačítava“

Takéto poruchy môžu byť spôsobené rôznymi faktormi. Servery spoločnosti môžu byť preťažené prudkým nárastom návštevnosti, ale pamäťovo náročné prostredie môže tiež zaťažiť schopnosť niektorých zariadení spracovať požiadavky aplikácie.

AKO SI POZRIETE SVOJ SPOTIFY WRAPPED

V prvom rade aby používatelia mohli využívať Wrapped, musia streamovať aspoň 30 skladieb po dobu dlhšiu ako 30 sekúnd, ako aj streamovať aspoň piatich interpretov.

 • Wrapped je k dispozícii iba v mobilnej aplikácii Spotify pre mobilné zariadenia so systémom Android alebo zariadenia Apple iPhone alebo iPad.
 • Mobilné aplikácie Spotify pre Android a iOS majú bannery pre Wrapped v hornej časti karty Domov
 • Môžete tiež navštíviť stránku spotify.com/wrapped pomocou svojho mobilného zariadenia Apple alebo Android, ktoré má tlačidlo s priamym odkazom, ktoré vás prenesie do vášho Wrapped zážitku v aplikácii
 • Ak vidíte tlačidlo s nápisom „stiahnuť aplikáciu“, kliknite naň, aj keď ste si už aplikáciu do svojho zariadenia nainštalovali. (Odkaz tlačidla jednoducho otvorí aplikáciu tam, kde chcete byť, alebo vás môže vyzvať na aktualizáciu aplikácie, ak ste tak už nejaký čas neurobili.)
 • Ak stále nemôžete nájsť svoj Wrapped, je možné, že ste nepoužívali Spotify dostatočne na vygenerovanie dostatočného množstva údajov na vytvorenie tohto zážitku. 

 

TIP NA ZÁVER:

Ak ste naopak dlhoročný používateľ – Spotify ukladá štatistiky o vašom používaní aplikácie aj za minulé roky. K playlistom vašich najhranejších skladieb z minulosti sa môžete dostať tiež cez aplikáciu a porovnať si ako sa zmenil Váš hudobný vkus.