Architekti kreslite stavebnú dokumentáciu rýchlo a bezproblémovo s nadstavbou CADprofi Architectural

CADprofi Architectural je nevyhnutný nástroj pre architektov. Urýchľuje tvorbu stavebných výkresov. Bez námahy vytvárajte prierezy a výškové kóty, kreslite steny, vkladajte dvere a okná, pridávajte architektonické poznámky a vytvárajte evakuačné a bezpečnostné plány. Používatelia majú tiež prístup k obrovskej knižnici preddefinovaných objektov.

CADprofi Architectual – vhodný pre architektov

CADprofi je profesionálna parametrická aplikácia CAD, ktorá výrazne urýchľuje prácu s návrhmi. Pohodlné, užívateľsky prívetivé rozhranie aplikácie umožňuje okamžite plne využívať jej funkcie bez potreby rozsiahleho softvérového školenia. CADprofi je veľmi obľúbený 2D CAD program medzi architektmi a inžiniermi. Aj menej skúsení používatelia, ktorí CAD programy používajú len príležitostne, si veľmi pochvaľujú prístupnosť a funkčnosť nášho softvéru.

Architekti, inžinieri a projektanti používajú CADprofi na navrhovanie stavebných projektov, potrubí, vodovodov, ventilácie, elektrických sietí a iných priemyselných technologických zariadení, ako aj iných technických a stavebných konštrukcií.

Poskytuje možnosť kresliť viacvrstvové steny, prispôsobiť ich štruktúru a potom ich uložiť. Zahŕňa stolárske výrobky v parametrizovanej forme (dvere, okná, otvory atď.). Z rozsiahlej databázy si môžete vybrať štandardizované veľkosti objektov, pre ktoré môžete definovať vlastné rozmery.

Charakteristickou črtou systému CADprofi je jeho otvorenosť. V prípade potreby môže používateľ zmeniť štruktúru systému pridaním objektov, ktoré predstavujú rôzne architektonické prvky. Po pridaní prvkov ich možno dimenzovať. Prvky pridané do knižnice možno pridávať do výkresov a ich rozmery možno zadávať v rôznych jednotkách – metroch, centimetroch alebo milimetroch.

Ponúka všetko, čo potrebujete

GstarCAD má všetko, na čo sú používatelia AutoCADu zvyknutí – známe rozhranie, funkcie, formáty súborov a pracovné postupy. V programe môžete navrhovať výkresy podľa noriem SPDS, ako aj vytvárať a upravovať dynamické bloky. GstarCAD obsahuje množstvo doplnkov, ktoré sú známe používateľom AutoCADu a sú určené na automatizáciu rôznych rutinných úloh. Nové verzie programu GstarCAD pravidelne obsahujú užitočné inovácie, ktoré ešte viac uľahčujú a zefektívňujú prácu projektanta.

Program tiež umožňuje jednoduchú orientáciu v nakreslených návrhoch vďaka prehľadným architektonickým symbolom vrátane označenia miestností, okien a dverí a špeciálnych symbolov pre popisy. Pomáha s preddefinovanými štýlmi kreslenia. Sú použiteľné bez ohľadu na výkresové jednotky. Navrhuje evakuačné plány. Poskytuje sofistikovaný systém na popis a číslovanie objektov. Uľahčuje prácu automatickým vytváraním legiend a popisov. Automaticky vytvára špecifikácie výstupných formátov s možnosťou exportu do PDF, XLS, XLM, CSV, HTML, RTF atď.

Cenovo dostupný

CADprofi Architectual vám ušetrí čas aj peniaze. Tento softvér je atraktívny pre široké spektrum profesionálov v oblasti stavebného projektovania. Máte možnosť si zakúpiť licenciu na 1 rok, ktorá stojí približne 334€, alebo trvalú licenciu, ktorá sa pohybuje okolo 670€.